Bezpłatna pomoc prawna !!!

Niniejszy Blog został stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy są zainteresowani problematyką wnoszenia skarg oraz postępowaniem przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. Systematycznie będą pojawiać się na nim wpisy dotyczące zapadających orzeczeń, komentarze do nich, informacje związane ze zbliżającymi się zmianami organizacyjnymi pracy Trybunału, a także uwagi i porady mające ułatwić wnoszenie indywidualnych skarg.

Dla wszystkich chcących zwrócić się po bezpłatną pomoc z własnym pytaniem lub problemem dotyczącym wniesienia skargi oraz procedury przed ETPCz udostępnione zostają:

– numer telefonu: 788-708-326 (koszt według taryfy operatora)
– adres e-mail:  programprawny@gmail.com

Zapraszamy serdecznie.

3 komentarze do “Bezpłatna pomoc prawna !!!”

 1. Program Prawny 26 lutego 2013 at 20:21 #

  Blog dla wszystkich wnoszących skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.

 2. Anonim 24 kwietnia 2013 at 02:11 #

  Doskonały pomysł:)

 3. Edwarm 10 grudnia 2014 at 15:26 #

  PODZIĘKOWANIE:
  Serdecznie dziękujemy zespołowi Programu Prawnego za rzetelną pomoc w napisaniu Skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, dziękujemy również za zrozumienie. Po sześciu latach manipulacji, wyłudzania i oszustwa, odzyskaliśmy zaufanie do Ludzi a zwłaszcza do Prawników.
  Zespół Programu Prawnego rzeczywiście chroni prawa człowieka i jego wartości, wszystkim zrezygnowanym i zagubionym, serdecznie polecamy i jesteśmy za!!!


Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz podaj poprawny wynik (wymagane): Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.