Opublikowane w: Wrzesień, 2017

Kiedy używamy osobnego formularza pełnomocnictwa (POL – 2016/1) dla skargi do ETPCz

W związku z poprzednim postem dotyczącym formularza pełnomocnictwa pojawiły się wiadomości od Skarżących, w których pytają oni po co osobny formularz pełnomocnictwa został przygotowany. Otóż osobny formularz pełnomocnictwa przeznaczony jest wyłącznie dla tych Skarżących, którzy wnosili skargi samodzielnie, pozostawiając tym samym niewypełniony formularz pełnomocnictwa znajdujący się w formularzu samej skargi, a na kolejnym etapie zdecydowali […]

Sprawa Vukota-Bojić przeciwko Szwajcarii

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2016/11/Omowienie_orzeczenia_Vukota_przeciwko_Szwajcarii.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.

Sprawa V.M. i inni przeciwko Belgii

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2016/11/Omowienie_orzeczenia_V.M._przeciwko_Belgii.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.

Sprawa Jemeļjanovs przeciwko Łotwie

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2016/11/Omowienie_orzeczenia_Jeme%C4%BCjanovs_przeciwko_%C5%81otwie.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.