Opublikowane w: Marzec, 2017

Formularz skargi do ETPCz (POL – 2016/1) i sposób numerowania załączników

Kolejne pytanie odnośnie załączników dołączanych do skargi wnoszonej do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu dotyczy sposobu numerowania poszczególnych załączników. Udzielając odpowiedzi na niniejsze pytanie, pragniemy zwrócić uwagę, iż numer załącznika (np. Załącznik 1), odpowiadający pozycji tego załącznika na liście znajdującej się na 12 stronie formularza skargi (POL – 2016/1), powinien być umieszczony w widocznym […]

Sprawa Versini-Campinchi i Crasnianski przeciwko Francji

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2016/08/Omowienie_orzeczenia_Versini_przeciwko_Francji.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.

Sprawa Murray przeciwko Holandii

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2016/08/Omowienie_orzeczenia_Murray_przeciwko_Holandii.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.

Sprawa Mamatas i inni przeciwko Grecji

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2016/08/Omowienie_orzeczenia_Mamatas_przeciwko_Grecji.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.