Opublikowane w: Marzec, 2016

Nowy formularz skargi do ETPCz (POL – 2016/1)

Wszystkim osobom, zamierzającym wnieść skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu przypominamy, iż od stycznia 2016 roku obowiązuje nowy wzór formularza skargi, który dostępny jest tak jak jego poprzednik w języku polskim i oznaczony symbolem POL – 2016/1. Tym samym traci swoją aktualność formularz ze stycznia 2014 roku, oznaczony symbolem POL – 2014/1. Nowy […]

Sprawa Vasiliauskas przeciwko Litwie

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2015/12/Om%C3%B3wienie_orzeczenia_Vasliauskas_przeciwko_Litwie.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.

Sprawa Dvorski przeciwko Chorwacji

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2015/12/Omowienie_orzeczenia_Dvorski_przeciwko_Chorwacji.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.

Sprawa Pentikäinen przeciwko Finlandii

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2015/12/Omowienie_orzeczenia_Pentikainen_przeciwko_Finlandii2.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.