Opublikowane w: Październik, 2015

Termin na wniesienie skargi do ETPCz przypadający na niedzielę

W związku z informacjami dotyczącymi terminów przewidzianych na wnoszenie skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, przychodzi coraz więcej pytań i nasuwających się Państwu wątpliwości. Ostatnio coraz częściej pytacie Państwo o to co w sytuacji, gdy termin na wniesienie skargi do ETPCz przypada na niedzielę i czy konieczne jest wówczas jej wniesienie (zgodnie z […]

Sprawa Sidabras i inni przeciwko Litwie

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2015/08/omowienie_orzeczenia_sidabras_i_inni_przeciwko_litwie.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.

Sprawa Y. przeciwko Słowenii

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2015/08/omowienie_orzeczenia_y_przeciwko_slowenii.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.

Sprawa François przeciwko Francji

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2015/07/omowienie_orzeczenia_francois_przeciwko_francji.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.

Sprawa Gogitidze i inni przeciwko Gruzji

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2015/07/omowienie_orzeczenia_gogitidze_i_inni_przeciwko_gruzji.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.