Opublikowane w: Wrzesień, 2016

Konsekwencje braku podpisu na formularzu skargi do ETPCz

W swoich mailach oraz podczas rozmów telefonicznych pytacie Państwo czasami, jakie mogą być konsekwencje w przypadku gdy Skarżący wysłał skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu w terminie, jednak kompletując na ostatnią chwilę wszystkie niezbędne dokumenty, przed umieszczeniem ich w kopercie, zapomniał o złożeniu podpisu we właściwym miejscu formularza skargi. Otóż zgodnie z artykułem […]

Sprawa Kalda przeciwko Estonii

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2016/03/Omowienie_orzeczenia_Kalda_przeciwko_Estonii.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.

Sprawa Bărbulescu przeciwko Rumunii

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2016/02/Omowienie_orzeczenia_Barbulescu_przeciwko_Rumunii.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.