Opublikowane w: Czerwiec, 2016

Jak rozpoznać nowy formularz skargi do ETPCz

Bardzo często zwracacie się Państwo z pytaniem, na co zwrócić uwagę aby nie pomylić się i wnieść skargę na właściwym formularzu. Aktualny formularz skargi oznaczony jest na pierwszej stronie w jej prawym górnym rogu symbolem (POL – 2016/1) i różni się od poprzedniego większą ilością stron. W miejsce dawnych 11 składa się on z 13 […]

Sprawa Schatschaschwili przeciwko Niemcom

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2016/02/Omowienie_orzeczenia_Schatschaschwili_przeciwko_Niemcom.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.

Sprawa M’Bala M’Bala przeciwko Francji

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2016/01/Omowienie_orzeczenia_M%E2%80%99Bala_M%E2%80%99Bala_przeciwko_Francji.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.