Opublikowane w: Styczeń, 2015

Termin wniesienia skargi do ETPCz przypadający na dzień, którego nie ma w kalendarzu

Po zamieszczeniu w naszej bazie odpowiedzi na pytania dotyczące terminów na wniesienie skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, przypadających na niedziele lub inne dni wolne od pracy, pojawiły się całkowicie uzasadnione pytania dotyczące terminów przypadających na dni których zwyczajnie nie ma w kalendarzu, co wynika z różnej ilości dni w poszczególnych miesiącach. Przykładem […]

Sprawa Gough przeciwko Wielkiej Brytanii

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2015/01/Omowienie_orzeczenia_Gough_przeciwko_Wielkiej-Brytanii.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.

Sprawa Vural przeciwko Turcji

Omówienie orzeczenia zapadłego w niniejszej sprawie znajduje się pod poniższym adresem: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2015/01/Omowienie_orzeczenia_Vural_przeciwko_Turcji.pdf Informujemy wszystkich, iż niniejsze omówienie chronione jest prawem autorskim, a jego twórcą jest Sz. P. Marek Antoni Nowicki. Życzymy miłej lektury.